Apartman Temizliği

Apartman Temizliği  Merdiven Temizliği

Bina merdiven boşlukları en çok ihmal edilen ticari temizlik alanlarından biridir. Merdiven boşluklarının temizlenmesi zor olmakla kalmaz, süreç genellikle zaman alıcıdır. Arya Cleaning , Türkiye  genelinde kapsamlı  merdiven temizliği sağlar.

Sizlere uygun bir Temizleme Planı sunuyoruz. Haftalık, iki haftalık veya aylık olarak sözleşmeler sunuyoruz. Alternatif olarak, yalnızca iki yılda bir veya gerektiğinde profesyonel merdiven temizliğine ihtiyacınız varsa, isteklerinizi kolayca karşılayabiliriz.

Profesyonel ekibimiz basit merdiven temizliğinden çok daha fazlasını sunar. Merdivenleri gelişi güzel temizlemek yerine detaylı olarak , tüm alanı temizliyoruz. Çevredeki sahanlık ve tırabzanlardan, korkuluklardan, asansörlerden ve tüm demirbaşlara kadar detaylı bir şekilde temizliyoruz

Zamanla merdiven boşlukları bol miktarda kir ve enkaz toplayabilir. Tüm ticari binalar için Türkiye  genelinde derin bir merdiven temizleme hizmeti sunuyoruz. Bu kapsamlı merdiven temizleme hizmeti, en uygun fiyata detaylı bir  temizlik sunar.

7/24 çalıştığımız için. Temizlikçilerimiz sizin için en uygun zamanda merdivenlerinizi temizler; Sizin için en uygun zamanı bize bildirin ve ekibimiz derhal ve çalışmaya hazır hale gelecektir. Temizleyicilerimizle devam eden bir temizlik sözleşmesi ile merdiven boşluğunuzun her zaman en iyi şekilde görünmesini sağlayın.

Detaylı Merdiven Temizliği

  • Paspasları ve halıları kaldırmak
  • Merdivenleri süpürmek
  • Merdivenleri paspaslamak ve temizlemek
  • Örümcek ağlarının tozunu alma ve temizleme
  • Duvarı silip tozunu alıyorum
  • Korkulukların detaylı olarak fırçalanması ve temizlenmesi
  • Giriş alanının süpürülmesi ve temizlenmesi
  • İstek üzerine çöp ve çöplerin çıkarılması

KONUT MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Özel evlerin yanı sıra apartmanların, apartman dairelerinin  ortak alanlarının merdivenlerini temizliyoruz. Konut merdiveni temizleme müşterilerimiz, ortak merdiven boşlukları için kolay paylaşılan faturalandırma ile güvenilir ve güler yüzlü bir hizmetten yararlanır.

TİCARİ MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Her şekil ve büyüklükteki işletmelere özel merdiven temizleme hizmetleri sunuyoruz. Tüm ticari müşterilerimiz, merdiven temizliği başlamadan önce tesisin ilk anketinden, ayrıntılı tekliflerden, kapsamlı risk değerlendirmelerinden ve yöntem beyanlarından yararlanır.

UZMAN MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Merdiven temizleme hizmetimiz, 2007’den beri İstanbul genelinde sakinlere sunulmaktadır. Tüm hükümet sağlık ve güvenlik yönetmeliklerine uyuyoruz ve kapsamlı işveren ve kamu sorumluluk sigortasına sahibiz. İçinizin rahat etmesi için ekibimiz Adli kayıtlı sorgusu yapıldıktan sonra sigortalı olarak çalışmaktadır.

ESNEK MERDİVEN TEMİZLEME

Merdiven temizleyicilerimiz evinize veya işinize uyum sağlamak için 7/24 çalışır. Hem konut hem de ticari müşteriler için esnek dönemli merdiven temizleme sözleşmeleri ve açık-kapalı merdiven temizlikleri mevcuttur. Merdivenleriniz ister özel, ister ortak veya halka açık olsun, deneyimli merdiven temizleme ekibimiz eviniz veya işiniz için En kaliteli hizmeti sunacaktır.