Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi  arya cleaning Temizlik olarak, müşterilerimizin oldukça tercih ettiği hizmetler;

Beylikdüzü son 10 sene içerisinde çehresi değişen ilçelerin başında geliyor denilebilir. Yapılan büyük siteler, bloklar ve apartmanlar nedeniyle  nüfusu oldukca artmıştır. Halen de göç almaya devam etmektedir. Yapılan sitelerin çoğunluğu stüdyo daireler ile kesafet göstermektedir. Bununla beraber temizlik hizmetlerinin de büyük seviyede talebi artmıştır.

beylikdüzü Temizlik şirketi  arya cleaning , ev, büro, bina, hastane, okul, iş yeri ve benzer biçimde temizlik ihtiyaçlarınıza özel temizlik hizmetleri vermektedir. Temizlik firması seçerken en iyi firmayı, tercih edin hem zamandan hem paradan tasarruf etmiş olursunuz.

Beylikdüzü  Ev Temizliği

Ev temizliği, konusunda da ustalaşmış ekibimiz ile beylikdüzü  ev temizliği konusunda tartışmasız en iyi hizmeti vermekteyiz. Ev temizliği hizmetimizde evinizin ebatlarına ve detayına göre eleman  sayısını belirlemekteyiz. Temizlik personelimiz 09:00 09.30 / 18:00 18:30  saatleri arasında mesailerini gerçekleştirmektedirler.

Temizlik profesyonellerimiz mesai saatleri içinde evinizin, zemin temizliği süpürülüp silinir, camlarınız ve çerçeveleriniz içli ve dışlı silinir, oda kapılarınız ve sokak kapınız silinir, mutfak temizliğiniz top yekün yapılır, genel toz alımı, banyo ve tuvaletlerin top yekün temizliği, balkon temizliği, isteğiniz doğrultusunda duvar silimi, dolap içlerinizin temizliği, ayrıntılı ev temizliği hizmeti vermekteyiz. İsteğinize nazaran temizlik malzemeleri firmamız tarafınca gönderilebilir. Ev temizliği hizmetimiz için fiyat politikamız, en iyi hizmetin en iyi fiyata verilmesidir. Ev temizliği fiyatları mevzusunda her vakit iddaamızı sürdürmekteyiz.

Beylikdüzü  villa Temizliği

Villa temizliği hizmetimiz metrekare sınırlaması olmaksızın, profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirilmektedir. Villanızın büyüklüğüne göre  doğru sayıda personel ile hizmetimiz gerçekleştirilmektedir.

Villa temizliği isteğiniz doğrultusunda hiçbir ayrıntılar atlanmadan zemin, cam, doğrama, kapı, sauna, havuz, otopark, veranda, hizmetli odası temizlikleri özen ile gerçekleştirilir. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetimiz ile villanızın temizliğini yaptırabilirsiniz. İsteğiniz doğrusunda profesyonel ekipmanlarımız ile destek vermekteyiz.

Beylikdüzü İnşaat  Sonrası Temizlik

Yaşam alanlarınızın ve çalışma  alanlarınızın inşaat ve tadilat sonrası temizliğini profesyonel takım ve ekipmanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Yeni satın aldığınız yada tadilatını yaptığınız ev ve işyerlerinizin bütün harç ve kireç atıkları, yerlerdeki boya lekeleri, camlardaki boya ve kireç atıkları profesyonel ekipmanlarımız yardımıyla temizlenmektedir.

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetimizde kullandığımız bütün araç-gereç, ekipman ve kimyasallar firmamız tarafından temin edilmektedir. Unutmayın, inşaat sonrası temizlik, profesyonellik isteyen edinim dahilinde yapılması gerekir. Beylikdüzü temizlik şirketleri içinde en iyi hizmeti arya cleaning  den alabilirsiniz.

Belikdüzü Ofis İşyeri Temizliği

Beylikdüzü temizlik şirketi, arya cleaning Temizlik beylikdüzü  bölgesinde en gözde olan ofis temizliği ile siz müşterilerimizin hizmet  alan kişi memnuniyetini göz önünde tutarak hizmet vermektedir. Ofis temizliğinde, siz değerli ziyaretçilerimizin tercihine göre malzemeli ekipman ile yada sadece personel yardımıyla çözümler sunmaktayız.

Arya cleaning  olarak büro ve işyerlerinizi pırıl pırıl yapıyoruz. İşyeri ve ofisinizin temizliği ile müşterilerinize karşı prestijinizi artırın. Bu temizlik hizmeti ile çalışanlarınızın bile performansı arttığını görmüş olacaksınız.  Ofis temizliği için hizmet  almak istiyorsanız  iletişime geçebilirsiniz

Beylikdüzü  Koltuk Yıkama

Ev ve işyerlerinizdeki  koltuk, döşek, iskemle yıkama işlemi sanayi tipi makinalarımız ve muhit dostu kimyasallar ile yapılmaktadır. Koltuk yıkama hizmetimiz, tam vakumlama ile kısa müddette kullanıma hazır koltuk ve yataklarınızı hazır hale getirmekteyiz.

Koltuk yıkama hizmetimiz; endüstri tipi makinalar ile koltuk, yatak, berjer, halı fleks sandalye yıkamalarını adresinizde gerçekleştiriyoruz. Yıkadığımız koltuklarınız tam vakumlu güçlü makinalar ile yapılmakta olup, kuruması ancak 2 ila 4 saat içinde gerçekleşmektedir. Kullandığımız yıkama deterjanları tamamen çevre dostu ürünlerdir. Yıkama meydana getirilen yüzeye kesinlikle zarar vermez. Koltuklarınızı senede bir kere yıkatmanızı öneri ediyoruz. Ne kadar temiz olsalar da, gözle görülmeyen toz, bakteri, maytların  koltuk süngerlerinde var olduğunu unutmayalım.