Profesyonel Temizlik Mükemmelliğinin Tarihi

Arya Cleaning Hizmetleri  temizlik sektöründe onlarca yıllık deneyime sahip bir grup endüstri profesyonelinden oluşur. Biz %100 Türk Sermayesi ile işletiyoruz ve profesyonel bir Temizlik şirketiyiz. Biz bir franchise değiliz ve temizlik sözleşmeleri satmıyoruz.

2007 yılında kurulan, şu anda haftanın her gecesi yüzlerce müşteriye ve milyonlarca metrekareye hizmet veriyoruz. Bu, sadece birkaç çalışanı olan haftada bir kez küçük ofislerden yüzlerce çalışanı olan büyük müşterilere kadar uzanır.

Tam eğitimli ve profesyonel temizlik ekiplerimiz, işinizi tamamlayacak birinci sınıf bir temizlik bilgisine sahiptir. Arya Cleaning bünyesinde bulundan tüm temizlik personeli ve sigortalıdır. Ayrıca, tüm personellerimizin Adli kayıt sorguları yapıldıktan sonra bünyemizde işe başlamaktadır.

Misyonumuz Müşterilerimize sektörümüzde mevcut olan en yüksek kalite ve müşteri hizmetini sunmak ve şirketimizi her zaman dürüst ve etik bir şekilde yürütmek.

Tarihimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Kaliteli Hizmete Dayalı Bir İtibar

  • Çalışanlarımız bizim en büyük varlığımızdır. Temizlik sektörü genel olarak yüksek personel sirkülasyonu ile ünlüdür, ancak Kurumsal Temizlik Hizmetlerinde ilk günden beri bizimle olan birçok çalışanımız var. Çalışanlarımıza doğru davranırız, bu da müşteri için daha yüksek iş tatmini ve tutarlı kaliteli hizmet anlamına gelir.
  • Teknisyenlerimiz, özel temizlik ihtiyaçlarınız için özel bir çözüm tasarlayabilir ve gelişmiş temizlik hizmetimiz, işletmenizin herhangi bir bölümünü orijinal durumuna geri getirebilir. Zorlu küf, küf, boya, yağ ve pas, deneyimli temizleyicilerden oluşan ekibimiz için hiçbir zorluk teşkil etmez.
  • Küçük yerel ofislerden tanınmış devlet kurumlarına, şirket merkezlerine, bayiliklere, kamu ve özel üniversitelere, okullara, kreşlere, restoranlara, hastanelere, alışveriş merkezlerine, yönetici ofislerine, stadyumlara, özel havaalanlarına kadar, Profesyonel Temizlik Hizmetleri sunmaktayız.
text that describes this image