İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizliğin yeni evinizin keyfini çıkarmanıza engel olmasına izin vermeyin. Arya Cleaning  tarafından sunulan inşaat sonrası ev temizliği hizmetinin yardımıyla daha erken ve daha az stresle hareket edin.

Evinizi yenilemek veya yeni bir bina inşa etmek heyecan verici ama aynı zamanda streslidir. Proje tamamlandığında, tek yapmak istediğiniz güzel yeni alanınıza taşınmak. İnşaattan geriye kalan kir, toz ve diğer pislikleri görene kadar.

İnşaat Sonrası Komple Ev Temizliği

Yeni evinizi yaratmak için profesyonel inşaatçılar tuttunuz. Neden onları temizlemek için profesyonel Firmalardan Destek almıyorsunuz?

Arya Cleaning , 2007’dan beri İstanbul ve Çevre illerinde  çeşitli ev temizlik hizmetleri sunmaktadır . Ekibimiz, hem günlük yaşamın hem de ev inşaatı projeleri gibi tek seferlik etkinliklerin kir ve mikroplarını ortadan kaldırmak için ustalıkla eğitilmiştir. İnşaat sonrası ev temizliğine ihtiyacınız varsa, yardım etmek için buradayız!

Yeni evinizin lekesiz olduğundan emin olmak için taşınmadan hemen önce son temizlikleri sağlıyoruz. İster hızlı bir toplama, isterse daha ayrıntılı, derinlemesine bir temizlik olsun, Arya Cleaning , evinizden hiçbir şey olmamış gibi ayrılmak için gereken deneyime, donanıma ve süreçlere sahiptir.

inşaat sonrası ev temizliği

İnşaat sonrası toz ve molozlarla dolu bir eve taşınmanın sağlıkla ilgili tehlikelerini ve olumsuz faktörlerini anlıyoruz. Arya Cleaning İnşaat sonrası Temizlik işini bitirdikten sonra evinizin daha düzenli olduğunu ve havasının temiz olduğunu bilerek daha kolay nefes alacaksınız. Ekibimiz, ev inşaat projelerinden geriye kalan kir ve alerjenleri ortadan kaldırmak için detaylı, derinlemesine temizlik yapar. Eviniz parlayana kadar her yüzeyi, köşeyi ve buğuyu temizlerler.

Yeni inşaat ev temizliği hizmetlerimizden sadece birkaçı şunları içerir:

  • Tüm ahşap işlerden tozu, kiri, lekeleri çıkartıyoruz
  • Tavan vantilatörleri dahil olmak üzere tüm yüzeylerin, ahşap işlerin ve armatürlerin tozunu alıyoruz
  • Döşeme, süpürgelikler, pencere çerçeveleri ve kapı çerçevelerini temizliyoruz
  • Panjurları, dolapları, çekmeceleri ve dolapları temizliyoruz

Arya Cleaning İle İnşaat Sonrası Ev Temizliği Kolaylaştı

Zor kısım bitti ve şimdi yeni ve iyileştirilmiş evinizin keyfini çıkarma zamanı! Arya Cleaning in sunduğu inşaat sonrası temizlik ile daha kısa sürede keyfini çıkarabilirsiniz.  Tüm hizmetlerimiz, yoğun yaşamınız düşünülerek tasarlanmıştır. Arya Cleaning , başka şeylere odaklanabilmeniz için sizi inşaat sonrası ev temizliğinin zaman ve stresinden kurtarır.

Baştan sona inşaat sonrası ev temizliğini sizin için kolaylaştırıyoruz. Yoğun hayatınıza uyum sağlamak için rezervasyon yapmak kolay ve esnek zamanlama sunuyoruz. Ekip üyelerimiz, evinizde onlara güvenebilmeniz için kapsamlı bir şekilde adli sicil kontrolleri yapılır ve eğitilir.  Adresinize Zamanında varırlar ve Dilerseniz Temizlik malzemelerini yanlarında getirirler.

yeni inşaat ev temizliği

Arya Cleanig olarak hizmet verdiğimiz tüm işlerimizin arkasında duruyoruz. Temizlik personellerimiz kaliteyi sağlamak için birbirlerinin çalışmalarını kontrol eder. Beklentilerinizi karşılayamazsak, bizi arayın ve herhangi bir endişenizi gidermek için 24 saat içinde bir amirimiz ücretsiz olarak gelecektir.

inşaat  sonrası ev temizliği hizmetimizden  en iyi şekilde yararlanmak ister misiniz? İşin büyük kısmını yapmaktan mutlu olsak da, işte ev sahiplerine  inşaat sonrası ev temizliğinin sorunsuz geçmesine yardımcı olacak bazı ipuçları:

  • Tozdan korumak için etkilenen alanlardan mümkün olduğunca çok sayıda ev eşyasını dışarı çıkarın veya üstünü örtün.
  • Müteahhitiniz inşaat sonrası temizlik hizmeti sunuyorsa, evinizde istemediğiniz sert kimyasalları kullanıp kullanmayacaklarını sorun.
  • Gelmeden önce biraz temizlik yapamıyorsanız, toz almak yerine süpürmekle başlayın. Süpürme, tozu karıştırır, bu nedenle önce diğer yüzeylerin tozunu almanıza gerek yoktur.
  • Mikrofiber bezler, tozlu yüzeyleri silmek için en iyi sonucu verir.
  • Evinizi havalandırmak ve inşaat kokularını azaltmak için pencereleri açın.
  • Alerjiye yatkınsanız, tamamladığınız ev projenizi incelerken bir maske takın.

Yeni eviniz veya tadilatınız stresli değil, heyecan verici olmalıdır.   inşaat sonrası ev temizliği hizmetimizle sizi evinize daha hızlı bir şekilde yerleşmeniz için izin verin. Kusursuz temizliğimiz, tüm toz parçacıklarını ortadan kaldırır, böylece aileniz temiz, sağlıklı yaşam alanlarının keyfini çıkarabilir.

İnşaat sonrası  ev temizliğini nasıl kolaylaştırdığımız hakkında sorularınız mı var? İnşaat sonrası uzman ev temizliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin veya bir fiyat teklifi isteyin .