İstanbul Temizlik Şirketi

İstanbul  son 10 sene içerisinde çehresi değişen illerin başında geliyor denilebilir. Yapılan büyük siteler, bloklar ve apartmanlar nedeniyle  nüfusu oldukça artmıştır. Halen de göç almaya devam etmektedir. Yapılan sitelerin çoğunluğu stüdyo daireler ile kesafet göstermektedir. Bununla beraber temizlik hizmetlerinin de büyük seviyede talebi artmıştır.

İstanbul Temizlik şirketi  Arya Cleaning , ev, büro, bina, hastane, okul, iş yeri ve benzer biçimde temizlik ihtiyaçlarınıza özel temizlik hizmetleri vermektedir. Temizlik firması seçerken en iyi firmayı, tercih edin hem zamandan hem paradan tasarruf etmiş olursunuz. İstanbul Temizlik Şirketi  Arya Cleaning Temizlik olarak, müşterilerimizin oldukça tercih ettiği hizmetler

 

İstanbul   Ev Temizliği

Ev temizliği, konusunda da ustalaşmış ekibimiz ile İstanbul   ev temizliği konusunda tartışmasız en iyi hizmeti vermekteyiz. Ev temizliği hizmetimizde evinizin ebatlarına ve detayına göre eleman  sayısını belirlemekteyiz. Temizlik personelimiz 09:00 09.30 / 18:00 18:30  saatleri arasında mesailerini gerçekleştirmektedirler.

Temizlik profesyonellerimiz mesai saatleri içinde evinizin, zemin temizliği süpürülüp silinir, camlarınız ve çerçeveleriniz içli ve dışlı silinir, oda kapılarınız ve sokak kapınız silinir, mutfak temizliğiniz top yekün yapılır, genel toz alımı, banyo ve tuvaletlerin top yekün temizliği, balkon temizliği, isteğiniz doğrultusunda duvar silimi, dolap içlerinizin temizliği, ayrıntılı ev temizliği hizmeti vermekteyiz. İsteğinize nazaran temizlik malzemeleri firmamız tarafınca gönderilebilir.

Ev temizliği hizmetimiz için fiyat politikamız, en iyi hizmetin en iyi fiyata verilmesidir. Ev temizliği fiyatları mevzusunda her vakit iddaamızı sürdürmekteyiz.