Okul Temizliği

Okul temizliği ve dezenfeksiyon hizmetlerimiz öğrenciler, personel, veliler ve ziyaretçiler için temiz, güvenli ve sağlıklı bir ortam yaratır. Coronavirüs (COVID-19) ve grip gibi bulaşıcı hastalıkları ileten mikropların ve bakterilerin yayılmasını önlemeye yardımcı olmak için EPA onaylı antimikrobiyal dezenfektanlar kullanıyoruz.

Eğitim Tesisleri için Kapsamlı Ticari Temizlik Hizmetleri

Okul, öğrencilerin bir gün içinde zamanlarının çoğunu geçirdikleri bir yerdir. Çocukların öğrenme sürecini geliştirmek için var olan özel bir ortamdır. Bu noktada, kaliteli eğitimin yanı sıra, çocukların sağlığı ve güvenliği hemen hemen her ebeveyn ve okul yetkilisinin en önemli endişelerinden biridir. Mikroplar ve bakteriler bir okulda her yerdedir – sınıflar, kafeterya, tuvalet malzemeleri, kütüphane, oyun alanı ve diğer alanlar; bu nedenle, sürekli temizlik gereklidir. Bunun da ötesinde okul ortamının öğrenci performansını ve moralini olumlu ya da olumsuz etkilediği söylenebilir; öyleyse bir ebeveyn için, neden uygun okul temizliği hizmetleri olmadan çocuğunuzu bir okula getirme riskini alasınız?

Okul ortamında hastalığa neden olan mikroplar öğrenciden öğrenciye veya öğretmenden öğrenciye kolaylıkla geçebilir ve tersi de mümkündür. Ne kadar çok insan hastalanırsa, okul için o kadar az üretkenlik olur; üretkenlik ne kadar azsa, öğretmenin öğretmesi ve öğrencilerin öğrenmesi için ilgi o kadar az olur. Böylece temiz ve sağlıklı bir okul ortamının sadece öğrencileri değil öğretmenleri ve diğer okul personelini de etkilediği anlaşılmaktadır.

Yüksek Standartta Okul Temizliği

Birinci sınıf bir okul temizlik hizmeti arıyorsanız , Arya Cleaning  mükemmel bir çözüm sunar. Zengin deneyim ve uzmanlığa sahip  okul temizlik şirketiyiz. Bir kreş, okul, kolej veya üniversite binası için derin temizliğe ihtiyacınız varsa bu konuda sizlere  yardımcı olabiliriz. Sınıflar ve diğer öğretim alanları için kapsamlı ve güvenilir temizlik çözümleri sağlamanın yanı sıra, öğretim kadrosu için de ofis temizleme hizmetleri sağlama konusunda uzmanız . Kapsamlı ve güvenilir okul temizliği hizmetlerimizle, özel eğitim kurumunuzun taleplerine uygun tamamen profesyonel çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sizin için en uygun okul ve kolej temizlik hizmetlerini sağladığımızdan emin olmak için her müşterimizle yakın ilişki içindeyiz. Okul temizlik şirketimiz, toz alma, havalandırma, pencere ve mobilya temizliğinden halı ve ahşap zeminler için periyodik derin temizliğe kadar eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Okulunuzun temizlik gereksinimleri ne olursa olsun size ideal çözümler sağlayabiliriz.

 Kimyasalsız Okul Temizliği

Anaokulu seviyesinden lisansüstü ve uzman kolejlere kadar tüm okullara ve diğer eğitim kurumlarına hitap ediyoruz . Okul temizlik hizmetlerimiz sınır tanımıyor.

Özellikle bir çocuğun öğrenme ortamında hijyenin önemi göz önüne alındığında , titizlik ve detaylara dikkat mutlak bir zorunluluktur.

Kalite kontrol ve denetim, sıkı bütçeleri karşılamak için uygun maliyetli çözümler sağlama ihtiyacı ile dengelenir . Verdiğiniz  Paranın karşılığı önemlidir.

Ek olarak, tüm okulların güvenlik incelemesi ve çocuk koruma ile ilgili katı OFSTED kurallarına uyması gerektiğini biliyoruz, bu nedenle tüm okul temizlikçilerimiz standart olarak adli kayıt sorguları yapılmaktadır

Okul ve kolej temizlik hizmetlerimizi kullanmanın her müşteri için basit ve sorunsuz bir süreç olmasını sağlamak için her unsuru gerçekten düşündük. Bu, okulunuzun temizliğinin emin ellerde olduğunu bilerek rahat edebileceğiniz anlamına gelir. Okulunuzun hijyeni konusunda endişelenmenize gerek kalmaması için sizinle birlikte çalışacağız, bunun yerine eğitime odaklanabilirsiniz.